Alto Rooms And Apartments

  • The lagest option:
  • 2 gäster
  • 1 säng
  • 1 sovrum

Alto Rooms And Apartments Dubrovnik erbjuder närhet till Dubrovnik Old Town Parking Garage, som ligger mindre än 5 minuters promenad bort.

Lägenheten erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en dusch.

Ytterligare bekvämligheter inkluderar en uteplats.

Det finns ett komplett kök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och glas.

Boendet har ett väldigt bra läge, inom 2 km från Franjo Tuđmans bro och mindre än 1 km från Dubrovniks ringmur. Det tar 10 minuter till fots att nå Dubrovniks centrum. Du kan också nå Museet för det kroatiska självständighetskriget, som ligger cirka 10 minuters bilresa bort. Busshållplatsen SSG ligger en kort bit från Alto Rooms And Apartments, medan linbanestationen Srd ligger mindre än 850 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Alto Rooms And Apartments Dubrovnik
Seaview Apartment For 2
Mobilpris

Seaview Apartment For 2

7.4
Bra 14 recensioner
202 m från boendet
USD 149 USD 134
per natt
Best Choice Apartment With Free Private Parking Close To The Old Town
Mobilpris

Best Choice Apartment With Free Private Parking Close To The Old Town

9.9
Exceptionellt 14 recensioner
235 m från boendet
USD 392 USD 353
per natt
Dubrovnik Sunrise Apartment
Mobilpris

Dubrovnik Sunrise Apartment

9.3
Utmärkt 42 recensioner
238 m från boendet
USD 110 USD 99
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    20 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Minibar
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 22:00
    Utcheckning: från 09:00 till 10:00
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Alto Rooms And Apartments?
      Populära sevärdheter nära Alto Rooms And Apartments inkluderar bland annat Museet för det kroatiska självständighetskriget, Franjo Tuđmans bro, Dubrovniks ringmur.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Alto Rooms And Apartments?
      Internet tillhandahålls gratis på Alto Rooms And Apartments.
    • Accepterar Alto Rooms And Apartments husdjur?
      Alto Rooms And Apartments tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    20 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Alto Rooms And Apartments Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng